Právě se přihlásil:

Časté otázky


Má fotografie je přiliš velká, jak ji zmenšit pod 1MB?

Doporučujeme vám použit například online editor: PicResize

Postupujte v jednoduchých krocích: Vlozeni fotografie
K čemu slouží certifikace účtu?

Certifikace účtu je jedna ze základních hodnot pro výpočet vaší Síly profilu. Certifikace bude udělena jen těm uživatelům, u kterých jejich majitel doloží důkaz o pravosti své totožnosti v podobě civilní fotky. Jedná se o jednoduchou, jednorázovou ověřovací fotografii, která zvyšuje důvěryhodnost učtu.

Certifikační fotografie má tyto podmínky:

1)Uživateli musí být vidět do tváře.
2)Uživatel drží v ruce papír, který obsahuje čitelný a rukou psaný text NovéTváře.cz a celé své jméno.

Ručíme za to, že ověřovací fotografie nebude uveřejněna a bude sloužit pouze k tomuto účelu.


Chci se stát modelem nebo hercem, kde je nejlepší místo pro start?

Nejlepší místo, kde začít, je vytvořením svého profilu. Naše stránky Vám nabízí zviditelnění v celé ČR a SR. Jsou prohlíženy pravidelně agenturami, scouty a podnikateli nabízejícími práci v oboru. Základní účet je zdarma a umožní vložit si na profil své fotografie, videa či hudbu, nebo kontaktovat spolupracovníky.

Po vytvoření základního účtu budete mít možnost jít Prémium cestou. Prémium účet se zobrazuje při vyhledávání vždy na prvním místě a zvyšuje vám Sílu profilu. Mimojiné Vám nabízí možnost přihlášení se do castingů, tisk vlastních vizitek, neomezený počet zpráv k odeslání a mnoho více výhod, které zvyšují pravděpodobnost, že budete kontaktováni.


Kolik to stojí?

Základní účtet je zcela ZDARMA, má omezen počet odeslaných zpráv, fotografií atd.

Při vytváření účtu budete mít možnost základního a Prémium účtu. Prémium účet se zobrazuje při vyhledávání vždy na prvním místě a zvyšuje vám Sílu profilu. Mimojiné Vám nabízí možnost přihlášení se do castingů, tisk vlastních vizitek, neomezený počet zpráv k odeslání a mnoho výhod, které zvyšují pravděpodobnost, že budete kontaktováni.

Při vyhledávání se zobrazí nejdříe Prémium účty a poté Základní.

Je na mi garantováno získání práce, když se zaregistruji?

Talenti na NovéTváře.cz dostávají pravidelné pracovní nabídky od registrovaných podnikatelů z televizních pořadů, časopisů, agentur, apod.

Žádná agentura nemůže zaručit talentům práci. Pokud ano, je pravděpodobné, že se jedná o podvod. Nemůžeme tedy zaručit pracovní umístění všem svým členům, protože množství pracovních míst talentů výrazně závisí aktuální situaci.


Jste spojeni se soutěžemi Československo má talent / Hlas Československa / Česko-Slovenská Superstar?

Jsme samostatný server a s těmito televizními soutěžemi nemáme společného nic. Je pravda, že mnoho talentovaných lidí, kteří u nás mají založen svůj profil a zúčastnili se jedné z těchto soutěží Československo má talent / Hlas Československa / Česko-Slovenská Superstar.


Hledáte také foto modelky XXL?

Skrze nabídku castngů a nabídky spolupráce jsou hledáme neustále nové foto modelky a všech typů. V posledních letech o modelky xxl razantně vzrost zájem a proto mají mnoho uměleckých fotografií od profesionálních fotografů.


Je možné zde propagovat své amatérské filmy?

Jejich vložení může proběhnout skrze server youtube. Odkaz na vaš amatérský film můžete poté vložit v sekci Fotky, hudba a video. Hledáme herce a modelky, kteří mají zájem o kompars jako brigádu. Spousta z nich právě vyhledává řežiséry, kteří natáčí amatérské filmy formou umění.


Lze zde vystavovat také galerie umění a nahé akty?

Focení aktů představuje také formu talentu, proto jsou tyto fotografie v určité míře povoleny. Víme, že mnoho fotografů má právě zájem především o modelky XXL, aby si jejich fotografie mohli později zařadit také do své galerie. Ale protože jsou na serveru také talentované děti, je třeba tento erotický obsah ve formě uměleckých aktů a nahoty udržovat v rámci dobrých mravů. Fotografie, které tuto podmínku splňovat nebudou mohou být ze serveru automaticky vymazány.


Jak mohou rockové kapely ukázat svou tvorbu?

Rockové kapely a všichni muzikanti zde mohou vystavit svou tvorbu. Tento server je určen pro všechny talenty z Československa, a proto mohou hudebníci nahrát svou tvorbu na server ve formátu mp3. Nejedná se tedy pouze o rockové kapely, ale také talentované děti a lidi, kteří mají krásný hlas, nebo ovládají některý hudební nástroj.


Opravdu chcete záznam odstranit?

Ne Ano
Opravdu chcete objednat prémium účet?

Ne Ano