Právě se přihlásil:

Jak to funguje


Jak server funguje?


Na území České i Slovenské republiky je mnoho výjimečných a talentovaných lidi. Jsou to výborní zpěváci a skladatelé, tanečníci, malíři a grafici, modelky, herci a všichni se chtějí prosadit a čekají na svou příležitost. Na druhé straně jsou agentury, režiséři, galerie a mnoho dalších, kteří stále hledají Nové Tváře, nové objevy, nové talenty.

Jen na našem serveru dáváme prostor pro prezentaci lidem různých talentů a dovedností. Právě díky němu se o vás může někdo dozvědět a nabídnout vám práci, která nastartuje vaši kariéru. Na rozdíl od různých pochybných agentur, které nabízejí práci za procenta ze zisku, my vám pomůžeme vydělat peníze, ale nic od vás už dále nechceme.

Talenti na NovéTváře.cz dostávají pravidelné pracovní nabídky od registrovaných podnikatelů z nejlepších televizních pořadů, časopisů, agentur.

Žádná agentura s dobrým jménem nemůže zaručit talentům práci. Pokud ano, je pravděpodobné, že se jedná o podvod. NovéTváře.cz proto nemohou zaručit pracovní umístění svým členům. Nicméně kvalitním profilem, pestrou nabídkou vašich schopností a vlastní aktivitou můžete své šance podstatně zvýšit.Opravdu chcete záznam odstranit?

Ne Ano
Opravdu chcete objednat prémium účet?

Ne Ano