Právě se přihlásil:

Spolupráce

 Herectví
 Hudba
 Modeling
 Skupina
 Tanec
 Umění
 Agentura
 Ateliér
 Časopis
 Film a video
 Fotografie
 Galerie
 Hudební průmysl
 Kadernictvi
 Klub
 Kosmetika
 Módní návrhář
 Scout

Vyhledat
Nikola V. Talentovaní lidé > Modeling
Fotomodeling (Nikola V., Modeling), 21.04.2017 11:20
Odepsat na inzerát

Dobrý den, jsem sedmnáctiletá dívka, která miluje focení. Pokud by byla nějaká poptávka po modelkách, ráda se nabízím :) .

Lenka K. Talentovaní lidé > Modeling
Reklama a focení (Lenka K., Modeling), 08.04.2017 18:02
Odepsat na inzerát

Zdravím, Hledám zde castingy a agentury,které by mi nabídli případnou spolupráci.Fotila jsem už několikrát,ale ráda bych někoho,kdo by mi pomohl se vylepšit a trochu zviditelnit. Zajímám se o focení mody nebo portrétu,hodně lidí mi nabízí erotické focení nebo videa,ale o také nabídky nemám zájem!Nezajímají mě tučné peníze za takové služby, protože na to člověk nepotřebuje být umělcem!A na nabídky podobného stylu už vůbec neodpovídám. Kdyby jste někdo měl nabídku nějaké reklamy,nebo focení,kam bych se hodila,prosím oslovte mne.Děkuji za případné nabídky.

 .  >
Casting (, ), 02.04.2017 08:40
Odepsat na inzerát

Hledám modelky pro poptávku modelingových agentur. Focení v interiéru i v přírodě, pro základní nabídku portfólia asi 3hod focení. Cestovné hrazeno.

Jana F. Talentovaní lidé > Modeling
foto JARO 2017 (Jana F., Modeling), 30.03.2017 15:12
Odepsat na inzerát

Zdravím, touto formou hledám příležitost na focení módy, sportu, se zvířaty. zajímavé projekty. fotím jak za úplatu, tak i formou TFP. děkuji za nabídky. Jana Folberová

Tereza P. Talentovaní lidé > Herectví
Modeling (Tereza P., Herectví), 04.02.2017 19:19
Odepsat na inzerát

Dobrý den, je mi 14 let, Baví mě moda, výlety, tancování, škola, cestování a hlavně focení. Dokážu stát před objektivem i celý den :D :). Už jsem něco málo nafotila, ale chtěla bych si splnit svůj sen a věnovat se modelingu naplno :) Chtěla bych fotit do různých modních časopisů, reklam a podobně. Nevadí mi cestování, jsem na to zvyklá, pocházím z malého města. Budu ráda za každou nabídku :) Přeji hezký den :)

Michal K. Talentovaní lidé > Modeling
spolupráce (Michal K., Modeling), 04.02.2017 12:58
Odepsat na inzerát

Nabízím se jako model pro spolupráci na nejrůznější projekty. Zkušenosti mám například s reklamou (foto/video). Rád cestuji a poznávám nová místa. Moje portfólio například zde: https://www.facebook.com/Thorsty-708449109287182/

Lukáš K. Talentovaní lidé > Modeling
Hledám agenturu.. (Lukáš K., Modeling), 02.12.2016 20:58
Odepsat na inzerát

Ahoj, jsem kluk je mi 14 let bydlím v Chomutově v Ústeckém kraji rád fotím jak přírodu tak i sebe. Věnuji se koníčkům jako např. focení,karate, fotbal.. Hledám zde agentury, castingy atd. Děkuji popřípadě se ozvěte na email: Mouseczyt@gmail.com nebo tel. 702 345 186.

Zdeněk Ř. Talentovaní lidé > Modeling
Chci začít!!!!! (Zdeněk Ř., Modeling), 18.11.2016 23:23
Odepsat na inzerát

Zkusenosti: Fotil jsem se jednou s fotografem tzv. Milanem Junkem. Fotili jsme na plno místech fotky spíše zaměřenější na můj "pohled" Ale spolupráce byla velmi dobrá. Říkal že bych se mohl chytit, a mám to furt zkoušet.... Tak doufám. To bylo první focení. Vzkaz: Dobrý den jsem Zdeněk Řádek, narozen 15.09.1998 Nadále bydlím v Ústí nad Labem a mám chuť, a touhu stát se modelem. Fotil jsem se jen jednou v životě a myslím si že to dopadlo docela dobře viz foto.. Jsou tu snad jen dvě od fotografa Milana Junka zbytek jsem fotil doma, Plno lidí říká že bych na to měl, tak zkouším co ve mě je, opravdu mě focení baví a je to můj "koníček" Ne focení ale "model". Doufám že je vše v pořádku, a zaujmu vás.. Tedy zaujmu svými zkušenostmi a podobou.. Děkuji za odpověď Řádek.

Jakub D. Talentovaní lidé > Modeling
Chtíč (Jakub D., Modeling), 14.11.2016 23:20
Odepsat na inzerát

Ahoj jmenuji se jakub chtěl bych dělat modeling, nebo byt herec at už ve filmu tak klidně v reklamě. Prosím ozvěte se. Předem děkuji.

Jesika M. Talentovaní lidé > Modeling
Mám sen (Jesika M., Modeling), 16.10.2016 19:23
Odepsat na inzerát

chcela by som pracovať ako foto modelka alebo herečka vo filme či už v reklame..

Opravdu chcete záznam odstranit?

Ne Ano
Opravdu chcete objednat prémium účet?

Ne Ano