Právě se přihlásil:

Spolupráce

 Herectví
 Hudba
 Modeling
 Skupina
 Tanec
 Umění
 Agentura
 Ateliér
 Časopis
 Film a video
 Fotografie
 Galerie
 Hudební průmysl
 Kadernictvi
 Klub
 Kosmetika
 Módní návrhář
 Scout

Vyhledat
michal m. Podnikatelé > Fotografie
klasicke akty (mrazikcomp, Fotografie), 26.11.2017 11:34
Odepsat na inzerát

hledam nove zenske modelky pro fotografovani klasickych cernobilych aktu v atelieru formou TFP , vice ninfo na www.facebook.com/mrazikcomp nebo mrazikcomp@seznam.cz , dale predbezne hledam otuzile modelky na par fotek na snehu v pradle/body

Michal S. Podnikatelé > Scout
Hledám nové modely (Michal S., Scout), 04.08.2017 09:59
Odepsat na inzerát

Zdravím, touto cestou hledám nové muže na focení aktů v ateliéru nebo exteriéru formou TFP. Máte li zájem o bližší informace pro případnou domluvu termínu focení, tak mne prosím kontaktujte prostřednictvím zprávy, e-mailu info@fotomiky.eu nebo na čísle 777737864 ( whatsapp ) Základní informace o TFP jsou k dispozici na mém webu www.fotomiky.eu, kde naleznete i portfolio. Ukázky jsou také k dispozici na www.facebook.com/photomikysuto a fotimchlapy. Focení by proběhlo v jednom z pražských ateliérů nebo dle domluvy v exteriéru. Děkuji za pozornost, Miky

Aneta H. Talentovaní lidé > Modeling
Focení (Aneta H., Modeling), 01.08.2017 09:07
Odepsat na inzerát

Ahoj, poslední dobou mě velmi baví focení, respektive stát před objektivem jako modelka. Párkrát jsem již byla u fotografa a moc mě to bavilo. Proto bych chtěla vyzkoušet focení třeba do módních časopisů či reklamy. Kdyby se mnou chtěl někdo spolupracovat, budu moc ráda. Pěkný den všem přeji :-).

Nikola V. Talentovaní lidé > Modeling
Fotomodeling (Nikola V., Modeling), 21.04.2017 11:20
Odepsat na inzerát

Dobrý den, jsem sedmnáctiletá dívka, která miluje focení. Pokud by byla nějaká poptávka po modelkách, ráda se nabízím :) .

Lenka K. Talentovaní lidé > Modeling
Reklama a focení (Lenka K., Modeling), 08.04.2017 18:02
Odepsat na inzerát

Zdravím, Hledám zde castingy a agentury,které by mi nabídli případnou spolupráci.Fotila jsem už několikrát,ale ráda bych někoho,kdo by mi pomohl se vylepšit a trochu zviditelnit. Zajímám se o focení mody nebo portrétu,hodně lidí mi nabízí erotické focení nebo videa,ale o také nabídky nemám zájem!Nezajímají mě tučné peníze za takové služby, protože na to člověk nepotřebuje být umělcem!A na nabídky podobného stylu už vůbec neodpovídám. Kdyby jste někdo měl nabídku nějaké reklamy,nebo focení,kam bych se hodila,prosím oslovte mne.Děkuji za případné nabídky.

 .  >
Casting (, ), 02.04.2017 08:40
Odepsat na inzerát

Hledám modelky pro poptávku modelingových agentur. Focení v interiéru i v přírodě, pro základní nabídku portfólia asi 3hod focení. Cestovné hrazeno.

Jana F. Talentovaní lidé > Modeling
foto JARO 2017 (Jana F., Modeling), 30.03.2017 15:12
Odepsat na inzerát

Zdravím, touto formou hledám příležitost na focení módy, sportu, se zvířaty. zajímavé projekty. fotím jak za úplatu, tak i formou TFP. děkuji za nabídky. Jana Folberová

Tereza P. Talentovaní lidé > Herectví
Modeling (Tereza P., Herectví), 04.02.2017 19:19
Odepsat na inzerát

Dobrý den, je mi 14 let, Baví mě moda, výlety, tancování, škola, cestování a hlavně focení. Dokážu stát před objektivem i celý den :D :). Už jsem něco málo nafotila, ale chtěla bych si splnit svůj sen a věnovat se modelingu naplno :) Chtěla bych fotit do různých modních časopisů, reklam a podobně. Nevadí mi cestování, jsem na to zvyklá, pocházím z malého města. Budu ráda za každou nabídku :) Přeji hezký den :)

Michal K. Talentovaní lidé > Modeling
spolupráce (Michal K., Modeling), 04.02.2017 12:58
Odepsat na inzerát

Nabízím se jako model pro spolupráci na nejrůznější projekty. Zkušenosti mám například s reklamou (foto/video). Rád cestuji a poznávám nová místa. Moje portfólio například zde: https://www.facebook.com/Thorsty-708449109287182/

Lukáš K. Talentovaní lidé > Modeling
Hledám agenturu.. (Lukáš K., Modeling), 02.12.2016 20:58
Odepsat na inzerát

Ahoj, jsem kluk je mi 14 let bydlím v Chomutově v Ústeckém kraji rád fotím jak přírodu tak i sebe. Věnuji se koníčkům jako např. focení,karate, fotbal.. Hledám zde agentury, castingy atd. Děkuji popřípadě se ozvěte na email: Mouseczyt@gmail.com nebo tel. 702 345 186.

Opravdu chcete záznam odstranit?

Ne Ano
Opravdu chcete objednat prémium účet?

Ne Ano