Právě se přihlásil:

Spolupráce

 Herectví
 Hudba
 Modeling
 Skupina
 Tanec
 Umění
 Agentura
 Ateliér
 Časopis
 Film a video
 Fotografie
 Galerie
 Hudební průmysl
 Kadernictvi
 Klub
 Kosmetika
 Módní návrhář
 Scout

Vyhledat
Zdeněk Ř. Talentovaní lidé > Modeling
Chci začít!!!!! (Zdeněk Ř., Modeling), 18.11.2016 23:23
Odepsat na inzerát

Zkusenosti: Fotil jsem se jednou s fotografem tzv. Milanem Junkem. Fotili jsme na plno místech fotky spíše zaměřenější na můj "pohled" Ale spolupráce byla velmi dobrá. Říkal že bych se mohl chytit, a mám to furt zkoušet.... Tak doufám. To bylo první focení. Vzkaz: Dobrý den jsem Zdeněk Řádek, narozen 15.09.1998 Nadále bydlím v Ústí nad Labem a mám chuť, a touhu stát se modelem. Fotil jsem se jen jednou v životě a myslím si že to dopadlo docela dobře viz foto.. Jsou tu snad jen dvě od fotografa Milana Junka zbytek jsem fotil doma, Plno lidí říká že bych na to měl, tak zkouším co ve mě je, opravdu mě focení baví a je to můj "koníček" Ne focení ale "model". Doufám že je vše v pořádku, a zaujmu vás.. Tedy zaujmu svými zkušenostmi a podobou.. Děkuji za odpověď Řádek.

Jakub D. Talentovaní lidé > Modeling
Chtíč (Jakub D., Modeling), 14.11.2016 23:20
Odepsat na inzerát

Ahoj jmenuji se jakub chtěl bych dělat modeling, nebo byt herec at už ve filmu tak klidně v reklamě. Prosím ozvěte se. Předem děkuji.

Jan S. Podnikatelé > Fotografie
FOTOGRAF (Jan S., Fotografie), 08.10.2016 14:44
Odepsat na inzerát

Nabízím ateliérové focení, exteriér, focení párů, svateb, maturitních plesů, dětí, zvířat..v okolí Jihlavy a Jindřichova Hradce. Budu rád za každou spolupráci.

Nela B. Talentovaní lidé > Modeling
Brno-modeling (Nela B., Modeling), 29.09.2016 15:52
Odepsat na inzerát

Zdravím, mé jméno je Nela Babirádová, je mi 18 let. Studuju obor hotelnictví-turismus a ráda bych našla uplatnění v modelingu, focení atd. Jsem usměvavá, ukecaná, hezká holka. Tato práce by mě bavila a naplňovala. Byla bych moc ráda za jakoukoliv nabídku. Pokud máte zájem o mé fotografie, kontaktujte mě na n.babiradova@gmail.com

Jiří K. Talentovaní lidé > Modeling
Model (Jiří K., Modeling), 03.09.2016 16:07
Odepsat na inzerát

Dobrý den jmenuji se Jiří Kováč narodil jsem se v Český Republice, v Ustí nad Labem . Mým snem je už od mala stat se modelem , čeho už jsem dávno do cílil jenže se vtom , modelingu chci projevit víc a víc tak scháním novou modelingovou agenturou. S modelingem už skušenosti mám a moc dobré skušenosti, mám doma smlouvu na dobu neurčito a fotobook s mojíma fotografii . jinač budu čekat kdo mně přijme. Děkuji s pozdravem Jiří. :)

Gabriela E. Talentovaní lidé > Modeling
Hledám mod.agenturu (Gabriela E., Modeling), 28.08.2016 11:45
Odepsat na inzerát

Zdravím mé jméno je Gabriela Eleková a patřím mezi těch spoustu dívek , které mají svůj sen stát se modelkou.Vím , že na světe je plno hezčích a zajímavějších tváří , ale třeba někoho zaujmu. Je mi 18 let a studuji obor zednictví, kdysi jsem dělala bojové umění tancovala a hrála hokej. Většina z mých koníčků byla mužská ano , ale to nic nemění na mé křehkosti a lásce k focení a modelingu. Pokud někoho zaujmu ozvěte se můžu doložit i více fotografií. S pozdravem Gabriela

 .  >
Zájem o spolupráce. (, ), 18.08.2016 22:45
Odepsat na inzerát

Dobrý den.Jmenuji se Ibrohim Ilesov.Narodil jsem se 14.04.1973 v Tádžikistánu.V roce 2000 jsem vystudoval vysokou školu,obor herectví. Jsem zamětnán jako herec v divadle A.Lochuti ve městě Dušanbe,kde momentálně ziju.Věnuji této profesi 16 let,také hraji ve filmech a dabuji.Moje práce mne velice baví.Plynule hovořim rusky.Jsem ženatý,mám 2 deti.Chtěl bych zkusit práce v ČR.Budu velmi rád za případné nabídky.Kontakt v ČR.Email Natalya.Leheckova@seznam.cz.Tel.číslo v ČR 776339823.Děkuji.Ilesov.

Diana K. Talentovaní lidé > Modeling
Lolita (Diana K., Modeling), 27.05.2016 11:08
Odepsat na inzerát

Jsem typ Lolita - nevinná tvář a ženské tělo. Zatím jenom rozšiřuji porftolio formou TFP, zkušeností mám poměrně málo. Ráda fotím v exteriéru, ale i portréty v ateliéru. FAshion, street, portréty (glamour ne). Jsem z Prahy, mám čas každý den odpoledne a přes víkendy. Nabídky fotografů vítány.

Josef P. Podnikatelé > Agentura
Jou (Josef P., Agentura), 07.05.2016 20:08
Odepsat na inzerát

Foto nebo tanec? Budu rád za každou spolupráci :)

Jana F. Talentovaní lidé > Modeling
MODELING (Jana F., Modeling), 02.05.2016 13:50
Odepsat na inzerát

Dobrý den, spolupracuji na placených projektech, ale i formou TFP , fotím na módních přehlídkách, dále spodní prádlo, glamour fotografie. jsem cvičitelka aerobiku, jezdím na kole a ráda bych uvítala i projekty tohoto typu. termíny po vzájemné dohodě možné v týdnu i o víkendu. Jana Folberová (folberka@seznam.cz)

Opravdu chcete záznam odstranit?

Ne Ano
Opravdu chcete objednat prémium účet?

Ne Ano