Právě se přihlásil:

Úspěchy a splněné sny

přidat úspěch
Focení každý týden!

Annemarie Tereza Z. Talentovaní lidé > Modeling

Udělala jsem zde profil moji dcerce, jelikož ji baví fotomodeling a modelingu by se i v budoucnu ráda věnovala. Myslím, že nám stránky pomohly, aby se zviditelnila, fotí nyní každý týden a dokonce se nám ozvala a o Anne projevila zájem modelingová agentura.
Přejeme i ostatním splnění snů, nám se zatím plní.

více informací
Viviana P. Talentovaní lidé > Modeling
Nabídky se jen hrnou

Asi před půl rokem jsem se přihlásila na vaší webovu stránku. Ze začátku to nevypadalo moc nadějně, ale pak jsem dostala nabídku od jedné modelingové agentury. A od té doby se mi nabídky jen hrnou!

více informací
Josef V. Talentovaní lidé > Herectví
Komparzy a reklama

Už jako malý kluk jsem toužil být uspěšným hercem a snažil jsem se toho snu dosáhnout,tak jsem začal komparzy,pak sem točil reklamu pro cizou televizi ,kde sem byl vybrán mezi dalších 15 hlavních lidí a pak nakonec v pořadu na Tv barrandově s názvem Na plac! kde jsem pracoval i ze scénáři.A když jsem hledal něco na netu o tom,tak jsem našel tuhle stránku a řekl jsem si že jí zkusím a uvidíme zda mi to splní muj sen....pokud ano tak všem talentum doporučím a pošlu i děkovnej dopis.Nikdy se svého snu nechci vzdát a já doufám že svuj sen vybojuji!! Díky všem ! =)

více informací
Josef B. Podnikatelé > Fotografie
Rozjezd podnikání

když jsem rozjížděl vlastní podnikání bylo to něco jako vstupovat do prázdna. Nevěděl jsem co mě čeká a zda obstojím. Měl jsem hromady zakázek, ale žádné modelky. Aktivně jsem hledal a objevoval různé servery, kde jsem zveřejňoval své nabídky. Mnohdy jsem i naletěl. Nakonec jsem objevil server novétváře.cz, kterým jsem dlouhou dobu nemohl přijít na chuť. Po pár měsících ale vidím, že se tento server nádherně rozjíždí. Už jsem zde vyřídil i několik zakázek. Nyní bohužel procházíme drobnou krizí a tak řeším jen nějakých 20 zakázek do měsíce. Nicméně snad se vše brzy rozjede a budu moci nabírat mnohem více dívek. J.B.

více informací
Adéla S. Talentovaní lidé > Modeling
Modeling

Věřím, že díky této stránce se mi otevřou nové možnosti do světa modelingu a fotomodelingu. Byl to můj malý sen již od dětství. Až před nedávnem jsem začala k tomu snu podnikat krůčky, nafotila jsem model book, věnuji se hostessingu a nyní se mi naskytly díky této stránce i nějaké možnosti focení. Pomalu, ale jistě si jdu za svým snem.

více informací
Naomi Patrice W. Talentovaní lidé > Modeling
Ať se sny plní!

Šoupla jsem sem svojí dcerku. Všichni tvrdí jak je krásná, já si to pyšně jako matka myslím pochopitelně taky. Přeji štěstí především všem, kteří touží po zviditelnění, všem, které baví to. AŤ SE VÁM PLNÍ SNY !!!! Já už svůj splněný mám.

více informací
Kristina L. Talentovaní lidé > Herectví
Láká mě velký svět

Už dlouho se snažím dostat do povědomí lidí vždy mě lákal ten velký svět.Snad díky téhle stránce mě někdo objeví a kdo ví za pár let vám sem napíšu dlouhý dopis o tom jak moc jste mi pomohli se prosadit.

více informací
Jarmila M. Talentovaní lidé > Modeling
Nikdy není pozdě!

Snad není pozdě :) Ve svých 33 letech jsem se rozhodla,že dám svému manželovi k vánocům nevšední dárek a nafotím nějaké fotky, aby ještě věděl, že nejsem k zahození. Od té doby fotím dá se říci intenzivně a moc mě to baví.Také bych ráda zkusila reklamu, focení do časopisů.Tak uvidím jestli se mi poštěstí

více informací
Andrea B. Talentovaní lidé > Modeling
Proč to nezkusit?

Tak jsem se dozvěděla o těhlech stránkách od své "známé".Nejdřív jsem si říkala:To bych musela být blázen,abych si tady udělala profil.Jsou tady krásné ženy,mezi těmi se ztratím.Ale po pár prohozených větách s mojí známou jsem si řeklaroč to nezkusit,i když nemám zkušenosti.Vždyť naše krásné modelky taky nějak začínaly.Tak jsem tady taky a uvidíme

více informací
Jiří S. Podnikatelé > Fotografie
Doporučím kamarádům

Jsem tu krátce, ale rád se vyjádřím k tomuto projektu, byť nevím jak dlouho je na trhu. Líbí se mi všestrannost zaměření a pokud bude administrátor fungovat (ne jako na fotopartě) a moderovat správně a spravedlivě, může to tu být zajímavé i přínosné. Zstím jsem server doporučil dměna lidem, kteří se registrovali. Vyčkám vývoje a pokud bude vše ready, doporučím dále všem svým kamarádům fotografům, studiím i modelkám. ISI

více informací
Eliška V. Talentovaní lidé > Modeling
Focení portrétů

Začinala jsem fotit jen tak pro radost v 6 letech, až si mě všiml jeden fotograf a začal se mnou fotit tematické fotky nebo jen portrety, od te doby se tomu věnuju a moc mě to baví, mohu všem doporučit

více informací
Marie L. Talentovaní lidé > Herectví
Herectví a focení

Když jsem si prohlížela portfolia modelek, uvědomila jsem si, že to moje není špatné, ale něco mu chybí. Nechala jsem se nafotit profíkem a víte co? hned druhý den mi došel mail na nabídku na focení pro reklamu. Není to paráda?

Helena Ř. Talentovaní lidé > Modeling
Focení za peníze

Všem začínajícím modelkám můžu vřele doporučit - za prvé, vyhledejte profesionálního fotografa, nechte si zpracovat kvalitní portfolio a svět máte u nohou. A jestli ne pro karieru, tak určitě pro přivýdělek, taková malá brigádka. Mně se to povedlo, a příští týden jedu zas fotit.Tak hodně zdaru.

Petra N. Talentovaní lidé > Modeling
Modelingová agentura

Jsem začínající modelka, mám zpracované prima portfolio, účastnila jsem se už jedné předváděčky a dvou modních show. Můj sen je zkusit být modelem pro soutěž kadeřnic. Halo, halo, jsem tady!!!

Hana P. Talentovaní lidé > Modeling
Focení modelingu

Vaše stránky mě zaujaly, ale nebyla jsem si jistá, jestli to je dobrý nápad se k vám zaregistrovat. Nakonec mě přemluvila kamarádka, že nemám co ztratit, tak jsme se nakonec přihlásily obě - Pavla už má za sebou jeden kasting a jedno focení, a já pořád nic. No, aspoň, že jsem jí pomohla. Já chci taky!

Klára S. Talentovaní lidé > Modeling
Nabídky modelingu

Mamka vždycky říkala, že šance, že se stanu hvězdou jako Tereza Maxová je jedna k milionu. Potom jsem si našla tyhle stránky a už mám druhou nabídku na modeling! Třeba se ta hvězda ze mne opravdu stane! Díky!!!

Kateřina M. Talentovaní lidé > Modeling
Spokojenost!!!

Modelingu se věnuju už asi rok, sbírám zkušenosti a baví mě to. Přijdete do kontaktu s prima lidmi, oblékáte si krásné oblečení, jste v centru dění. Za chvíli vás i vaše okolí začně vnímat jako hvězdy. Musím na sobě ještě hodně makat, ale je to super život.

Klára H. Talentovaní lidé > Herectví
Nej talentový server

Jediné co můžu říci je, že NovéTváře jsou nejlepší talentové stránky v ČR. Dokonce i prémium členství je výhodnější než na jiných serverech a o výhodách zviditelnění ani nemluvě!

Filip R. Talentovaní lidé > Herectví
Herectví

Na konzervatoři jsme sice šanci dostali, ale není to tak že by se poštěstilo všem. Tady cítím, že ty nabídky i potenciál jsou. Za mě super!

Petr P. Talentovaní lidé > Hudba
Hudební talent

V show businessu je velmi těžké se prosadit, můžete být dobrý, ale stále jen čekáte na příležitost. Potřebujete prostě šanci, a musím říct, že Nové tváře je to, na co jsem čekal - za dva měsíce od registrace už má druhou nabídku! Jo!!!

Tereza H. Podnikatelé > Časopis
Dětský talent

Díky vašemu portfoliu se moje dcera pravidelně účastní castingů na reklamy, myslím, že má talent, protože je dost úspěšná. Kdo ví, možná z ní jednou bude opravdu hvězda.

Opravdu chcete záznam odstranit?

Ne Ano
Opravdu chcete objednat prémium účet?

Ne Ano